Середа, 1 Квітня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Двоє тернополян за $14 000 пообіцяли вивезти ухилянта за кордон (Фото/Відео)

Двоє тернополян за $14 000 пообіцяли вивезти ухилянта за кордон (Фото/Відео)

Віта Поляна Віта Поляна
19.06.2024
в Кримінал, Новини
Share on FacebookShare on Twitter

У Тернополі 37-річний чоловік та його 47-річна спільниця організували «бізнес» на охочих незаконно втекти з України. З кожного «клієнта» брали від 12 до 16 тисяч американських доларів. Під час переправлення одного з військовозобов’язаних фігурантів затримали. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.

Як розповів начальник відділу управління карного розшуку Віталій Боднар, 47-річна тернополянка підшуковувала військовозобов’язаних чоловіків віком від 18 до 60 років, яким заборонено перетинати державний кордон відповідно до Закону «Про військовий обов`язок і військову службу». Вона пропонувала за грошові організувати втечу з України.

Фото: поліція Тернопільської області

Її спільник – 37 річний тернополянин – теж активно займався пошуком охочих. Він також на власному автомобілі доправляв чоловіків на територію Закарпатської області, надаючи поради та вказівки, як поза межами пропускних пунктів перейти кордон. За наявною інформацією, «послугами» фігурантів скористалися щонайменше 7 військовозобов’язаних.

Фото: поліція Тернопільської області

Під час спеціальної операції, проведеної співробітниками управління карного розшуку спільно з працівниками управління СБУ та прикордонниками було задокументовано спробу незаконного переправлення через кордон двох чоловіків. Перевізника разом з ухилянтами, котрих він віз до обумовленого місця, затримали у місті Берегове Закарпатської області, неподалік прикордонної смуги, – повідомили у поліції.
Фото: поліція Тернопільської області

Наразі обом фігурантам оголосили підозри у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України – організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчинена за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів. Процесуальний нагляд у даному кримінальному провадженні здійснює Тернопільська обласна прокуратура.

Підозрюваному суд уже обрав запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави. Його спільницю взяли під нічний домашній арешт. Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.

Читайте також: Керівника благодійного фонду зловили на хабарі у Тернополі

Мітки: нелегальний бізнесперетин кордонуТернопільщинаухилянти

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє
Фото ілюстративне з мережі Інтернет

Центр Тернополя залишиться без води на цілий день

27.03.2026

У Кременецькому районі викрили браконьєрів: закопали сліди

25.03.2026

У Тернополі оновлюють садочок №21 (Фото)

25.03.2026

У Тернополі працює гаряча лінія для фіксації пошкодженого майна після обстрілів

25.03.2026

Застосунок “Резерв+” тимчасово не працює через збій

01.04.2026

З 1 квітня в Україні стартує «сезон тиші»

01.04.2026

БЕБ викрило масштабну схему фальсифікації алкоголю в Тернополі

01.04.2026

40-річний житель Заліщицької громади помстився покійній

31.03.2026

Останні новини

Застосунок “Резерв+” тимчасово не працює через збій

01.04.2026

З 1 квітня в Україні стартує «сезон тиші»

01.04.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version