Особливу відзнаку з відкритого врядування отримав Тернопіль (Фото)

Фото: Тернопільська міська рада

Тернопільська міська територіальна громада здобула особливу відзнаку у Другому загальнонаціональному конкурсі Ради Європи та Асоціації міст України (АМУ) з відкритого урядування за напрямком «Залучення молоді». Про це пише Файне місто з посиланнням на Тернопільську міську раду.

Обирали переможців серед поданих понад 100 заявок. Тернопіль у цьому конкурсі отримав «Особливу відзнаку» – це найвища відзнака даного конкурсу. Нагородження відбулося 28 травня у Києві в рамках Тижня Відкритого Уряду 2024, організованого міжнародною ініціативою «Партнерство «Відкритий Уряд».

Мета конкурсу – ознайомити суспільство, громади, міжнародних партнерів України з історіями, успішними прикладами згуртованості та тісної співпраці мешканців й органів місцевого самоврядування, які стануть прикладом для інших, а також підтвердять, що навіть під час воєнного стану муніципалітети працюють для своїх жителів та разом зі своїми жителями.

Фото: Тернопільська міська рада

У напрямку «Залучення молоді» громади повинні були продемонструвати, яким чином після 24 лютого 2022 року відбувалася співпраця муніципалітету з молоддю. Які нові підходи, засновані на принципах відкритого врядування, були реалізовані та яких результатів досягнуто. Тернопільська громада отримала особливу відзнаку за залучення молоді, заохочення до співпраці і розвитку молодіжного середовища в умовах воєнного стану. Саме за розробку Програми «Молодь Тернополя 2024-2026», – зазначають у міській раді.
Фото: Тернопільська міська рада

Конкурс організовано в рамках Меморандуму про співпрацю, укладеного Асоціацією міст України та Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи, де відкрите врядування визначено одним з пріоритетних напрямків співпраці.

Читайте також: У Тернополі молодь знайомилась з IT на «Youth To Business» (Фото)

Exit mobile version