На Тернопільщині підприємство сплатить майже 1 млн гривень через забруднення річки

Фото: джерело інтернет

Кременецьке комунальне підприємство “Міськводгосп” сплатить майже мільйон гривень через забруднення річки. Про це пише Файне місто з посиланням на Державну екологічну інспекцію у Тернопільській області.

Днями апеляційний суд підтвердив рішення Господарського суду Тернопільської області про стягнення з Комунального підприємства Кременецької міської ради «Міськводгосп» шкоди, заподіяної внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства.

Зокрема, Державна екологічна інспекція під час неодноразових перевірок виявляла, що комунальне підприємство скидало забруднюючі речовини у річку Іква. Це відбувалось зі зворотними водами з перевищенням встановлених норм.

За результатами проб води, відібраних у водоймі, Інспекція виявила перевищення граничного обсягу завислих речовин, азоту амонійного, фосфатів, нафтопродуктів тощо, – йдеться у повідомленні.

Загальні сума збитків, заподіяних внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства становить 961 458 грн.

Оскільки підприємство ігнорувало приписи щодо усунення недоліків та відшкодування збитків у добровільному порядку, прокуратура в інтересах Інспекції звернулась до суду. Суд задовольнив вимоги та ухвалив рішення щодо примусового стягнення коштів.

Читайте також: У Тернополі 7 ветеранів зможуть отримати компенсацію за створення та розвиток бізнесу

Exit mobile version