Негода наробила лиха на Тернопільщині. Пориви вітру повалили на проїзну частину доріг області чимало дерев. Про це пише Файне місто з посиланням Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2024/04/434509351_813051047523346_6659615466182927132_n-1024x770.jpg)
За останню добу пориви вітру призвели до неодноразового падіння дерев та гілля на проїжджу частину автошляхів державного значення Тернопільської області. Служба відновлення у співпраці з поліцією та громадянами оперативно організувала прибирання перешкод з доріг та відновила повноцінний рух транспорту. Прибрали з доріг близько 30 дерев.
За прогнозом синоптиків, 3 квітня в західних, північних, Вінницькій та Черкаській областях спостерігатимуться пориви вітру 15-20 м/с, на високогір’ї Карпат – 25 м/с (І рiвень небезпечності, жовтий).
Читайте також: Ще четверо військовослужбовців з Тернопільщини отримають грошову допомогу на реабілітацію
Обговорення