У п’ятницю, 29 березня, у Тернополі в останню путь проводжають військовослужбовця Івана Грицка. Життя воїна обірвалося на Донеччині, пише Файне місто.
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-29_12-16-21-2-1024x574.jpg)
Спочатку містяни разом з родичами захисника молилися за душу Івана. Священники відслужили заупокійну панахиду. Далі похоронна процесія із домовиною військового вирушила на міське кладовище на вулиці Петра Батьківського. Там його навіки віддадуть землі…
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-29_12-16-22-1024x574.jpg)
Нагадаємо, сумна звістка про загибель 53-річного захисника Івана Грицка сколихнула Тернопільську громаду 28 березня. Як повідомив міський голова Сергій Надал, душа воїна увійшла у вічність 23 березня у Донецькій області.
У скорботі схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя. Царство небесне та вічна пам’ять!
Читайте також: На Тернопільщині прощаються із матросом Василем Швалюком (Фото)
Обговорення