Про зйомку та монтаж документальних фільмів, програм, про роботу відділу новин та роботу радіо дізналися дітки та їх батьки з різних міст України, які змушені були покинути свої домівки через повномасштабну війну в Україні. Про це повідомили на сторінці ГО “Медіаспільнота Файне місто”.
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2024/02/417424473_707522878238615_3060867767467984020_n-1024x683.jpg)
Громадська організація «Медіаспільнота «Файне місто» щиро дякує маленьким і дорослим гостям за цікаве спілкування і вашу щиру зацікавленість медійною роботу!
Дякуємо ГО “Майбутнє України м. Рубіжне “, Тернопіль ХАБ-НовеЖиття та голові правління організації Ольга Феленко. Також нашим партнерам Студія Файне Місто та радіо «Файне місто». Чекаємо наших гостей знову досліджувати та відкривати нове разом з нами!, – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Студія «Файне місто» купила і передала 5 FPV-дронів для захисників на передову
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2024/02/417453611_707523071571929_4645680919303318164_n-1024x683.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2024/02/417556774_707522928238610_3212905368108716202_n-1024x683.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2024/02/417539757_707523098238593_5083914460527692372_n-1024x683.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2024/02/417512406_707523511571885_4746555794422279590_n-1024x683.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2024/02/417436513_707523591571877_8267634468273656927_n-1024x683.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2024/02/417425081_707523464905223_5791664453573091475_n-1024x683.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2024/02/419044829_707523624905207_8497802384896737032_n-1024x683.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2024/02/417517894_707523791571857_2567947942732522440_n-1024x683.jpg)
Обговорення