П’ятниця, 22 Травня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Майже 400 000 гривень втратили жителі Тернопільщини

Майже 400 000 гривень втратили жителі Тернопільщини

Віта Поляна Віта Поляна
27.11.2023
в Кримінал, Новини
Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Share on FacebookShare on Twitter

Жителі Тернопільщини втратили майже 400 000 гривень минулих вихідних. Люди повірили у пропозицію додаткової роботи в Інтернеті, яку отримали у месенджери. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.

Як зазначили правоохоронці, жертвами аферистів стали п’ятеро людей. Вони у месенджері отримали пропозицію онлайн заробітку від невідомих. У поліції зазначають, це – схема не нова, але люди все частіше потрапляють у тенета аферистів.

Шахраї надсилають повідомлення із закордонних номерів, де перші цифри +12,+19, +92, +504. Пропонують роботу онлайн: обіцяють платити гроші за викуп товару, перегляд відео, за поширення інформації у соціальних мережах. Пропозиції заробітку можуть бути різними. Але основана умова – людина має вкласти свої гроші, які їй обіцяють згодом повернути з відсотками. Проте у результаті такої афери потерпілі не отримують ніякого прибутку і втрачають ще й свої кошти, – йдеться у повідомленні.

Поліцейські вживають заходів для розкриття злочинів та вкотре застерігають жителів області не довіряти незнайомцям. Будьте обережні з обіцянками легкого заробітку та у жодному разі не перераховуйте гроші на невідомі рахунки.

Не існує такої роботи, де переглядають відео, ставлять вподобайки і отримують за це гроші. Також варто бути обережним до роботи із викупом товару на певних сайтах. За такими пропозиціями теж стоять шахраї. Обов’язково застережіть своїх близьких, рідних від таких афер.

Читайте також: Жителька Тернопільщини віддала шахраям 86 тисяч гривень, намагаючись заробити в Інтернеті

Мітки: грошікрадіжкаТернопільщинашахраїшахрайство

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє

Громадський активіст з Тернопільщини вирушає до Києва на мотоциклі дідуся з меседжем про силу життя попри інвалідність

19.05.2026

У День вишиванки в Україні проведуть акцію «Вишита стрічка пам’яті»

14.05.2026

Дефіле у вишиванках і концерт просто неба: у Тернополі відбудеться міський фестиваль «Вишиванка – код нації»

19.05.2026

Для критично важливих підприємств пришвидшили продовження бронювання працівників після уточнення даних

14.05.2026

У Тернополі за добу виявили 6 нетверезих кермувальників

22.05.2026
Фото ілюстративне з мережі Інтернет

У Тернополі у суботу відбудеться додатковий день донації крові

22.05.2026

Уряд дозволив використовувати системи оповіщення для хвилини мовчання

22.05.2026

На вул. Торговиця в Тернополі тимчасово ускладнять рух через дорожні роботи

21.05.2026

Останні новини

У Тернополі за добу виявили 6 нетверезих кермувальників

22.05.2026
Фото ілюстративне з мережі Інтернет

У Тернополі у суботу відбудеться додатковий день донації крові

22.05.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version