Чекатиме покарання на чоловіків, які незаконно виїхали за кордон під час війни

Фото з мережі інтернет

В Україні планують запровадити покарання для чоловіків, які незаконно виїхали за кордон під час війни. Каратимуть порушників після їхнього повернення до країни. Про це пише Файне місто з посиланням на голову МВС України Ігоря Клименка в інтерв’ю “РБК-Україна“.

Міністр зауважив, що на сьогодні в Україні не існує жодних покарань для тих, хто незаконно перетнув кордон і потім повернувся до країни.

На сьогоднішній день таких правил і обмежень не встановлено, але я думаю, що по закінченню війни держава зробить все для того, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни. Маю на увазі тих, хто нелегально перейшов кордон, – сказав Клименко.

На його думку, це буде спільна ініціатива уряду та парламенту: “Я думаю, це буде закон”.

Голова МВС додав, що на сьогодні вивчається міжнародний досвід у цьому питанні. 

Яким чином поводитись з нашими громадянами, які порушили закон вже один раз. Вони мають відповісти за порушення закону. Я думаю, кожен громадянин цього хоче і зрозуміє державу, якщо будуть якісь обмеження щодо подальшого пересування цих громадян як мінімум за кордон, – розповів Клименко.

Нагадаємо, Файне місто неодноразово писало про перетин державного кордону для різних категорій чоловіків і жінок. Більше:

Exit mobile version