Велике прибирання: у Тернополі стартувала загальноміська толока

За три тижні двомісячника благоустрою очищено майже 500 прибудинкових територій

27-31 березня та 3-7 квітня 2023 року при сприятливих погодних умовах у Тернополі пройде загальноміська толока. Вона є частиною двомісячника благоустрою, який стартував ще 1 березня. Нещодавно у мерії відзвітувалися про попередні результати двомісячника благоустрою. Цифри вражають. За три тижні очищено майже 500 прибудинкових територій.

Загальноміська толока

Мерія запрошує всіх небайдужих тернополян долучитися до загальноміської толоки, початок якої заплановано на 27 квітня.

У заходах із впорядкування зелених зон, прибудинкових, прилеглих та закріплених територій візьмуть участь підприємства, які виконують роботи з утримання житлових будинків та прибудинкових територій, ОСББ, ЖБК, СК, ОСН-БК, комунальні підприємства, заклади освіти, охорони здоров’я, культури та мистецтв, суб’єкти господарювання, громадські організації та мешканці міста.

Під час екологічної акції заплановано провести впорядкування територій, зелених зон, ремонту та висадження нових зелених насаджень як в межах Тернополя, так і в інших населених пунктах громади.

Двомісячник благоустрою – звіт мерії

Третій тиждень у Тернопільській громаді триває двомісячник благоустрою (розпочався 1 березня). Основна його функція – очищення території від забруднення після зимового періоду. Щодня працівники підприємств, які обслуговують житловий фонд міста, комунальні підприємства, ОСББ, управителі будинків, суб’єкти господарювання здійснюють роботи з очищення території громади від забруднення після зимового періоду.

У мерії відзвітували, що станом на 24 березня у місті проведено такі роботи:

Читайте також: Тернополян запрошують на заняття із скандинавської ходьби

Exit mobile version