Ще двоє військових з Тернопільщини повернулися з російського полону в Україну. Серед них Сергій Чепрасов Кременецької громади та Юрій Панасюк з Тернополя, пише Файне місто.
Сергій Чепрасов родом із села Малі Бережці Кременецької громади. Щасливу звістку оприлюднив міський голова Кременця Андрій Смаглюк.
Дякуємо за стійкість і міцність. Дякуємо усім хто долучився до повернення наших військовополонених. Віримо в нашу Перемогу! Слава ЗСУ, – написав очільник громади.
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2023/03/334410987_192698843506126_6794244912696731791_n.jpg)
Також в Україну повернувся тернополяни Юрій Панасюк. В соцмережі Інстаграм з’явилось зворушливе відео, як хлопець повідомляє рідним, що він уже вдома:
Я дома. Все добре, – говорить Герой зі сльозами на очах.
![Новини Тернополя - фото з Велика радість: додому, на Кременеччину, з полону повернувся Сергій Чепрасов](https://img.20minut.ua/uploads/ckeditor/0030/77/ece76db18a5eeec6fe625e77481b0333e634a4f6.jpeg)
Нагадаємо, з російського полону повернулися 5 військових з Тернопільщини: Юрій ПАНАСЮК, Тарас КОПАЧІВСЬКИЙ, Андрій ЩЕЛЬНОВ, Сергій ЧЕПРАСОВ та Ігор ДУШЕНЬКА. Захисники були серед 130 військовослужбовців, яких 7 березня визволили з полону.
Більше:
Обговорення