З’явився графік погодинних вимкнень електроенергії з 6 по 12 лютого на Тернопільщині

Фото з мережі інтернет

З 6 по 12 лютого на Тернопільщині буде діяти новий стабілізаційний графік погодинних вимкнень електроенергії. Про це пише “Файне місто” з посиланням ВАТ “Тернопільобленерго”.

Даний графік розроблено ВАТ «Тернопільобленерго» з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області. Також застосовується для дотримання доведених НЕК “Укренерго” лімітів споживання електричної енергії для області з метою збалансування енергосистеми України.

У разі гострої необхідноті, ВАТ «Тернопільобленерго» буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. Також, у разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовуватися.

Під час повітряної тривоги, працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

“Якщо вулиця повторюється в обох групах це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків однієї вулиці. Вимкнення, згідно даного графіку не застосовуватиметься до об’єктів критичної інфраструктури,” – зазначає обленерго.

Дізнатись, у якій ви групі споживачів можна за посиланням.

Читайте також: Чому Тернопільська область найбільше потерпає від відключення електроенергії?

Exit mobile version