У студента Тернопільського педуніверситету – рак, рідні збирають гроші на лікування

Фото: пресслужба ТНПУ

Студенту Тернопільського педуніверситету Андрію Горобцю необхідне дороговартісне лікування за кордоном. Родина не має великої суми, тому просить допомоги небайдужих, пише “Файне місто”.

Андрій навчається на 4 курсі фізико-матерматичного факультету. Юнака поважають та цінують в університеті, адже він розумний та щирий хлопець.

Наш студент Горобець Андрій Олексійович (VI курс фізико-математичного факультету) терміново потребує дороговартісного лікування за кордоном!
Просимо всіх небайдужих допомогти Андрію здолати важку хворобу. Андрій – надзвичайно розумний, щирий та відкритий. Віримо, що всі разом зможемо допомогти Андрію повернутися здоровим у студентські аудиторії! – повідомляють у ТНПУ.

Однак молоде життя Андрія руйнує тяжка хвороба – рак. У нього медики виявили лімфому.

Морфологічна будова клітин та отриманий імунофенотип відповідають анапластичній великоклітинній лімфомі, ALK – позитивний, – йдеться у діагнозі хлопця.

Операція, курс хіміотерапії та віра в одужання – це потрібно Андрію, аби вижити. Його погодилися прооперувати за кордоном, але за це потрібно заплатити чималу суму грошей.

Сім’я у відчаї, адже не має великих заощаджень, ціна за життя сина дуже висока. Тому рідні звертаються по допомогу до небайдужих.

РЕКВІЗИТИ

4731219648380396 – Горобець Олексій Петрович (батько)

Фото: пресслужба ТНПУ

Довідка

Лімфома – різновид злоякісної пухлини, що вражає лімфатичну систему (лімфатичні вузли, селезінку, виделкову залозу, кістковий мозок). “Пухлинні” лімфоцити швидко переміщуються по організму за допомогою крові і лімфи і вражають чи не всі частини тіла. За відсутності спеціального лікування хвороба прогресує і, як будь-яке інше злоякісне захворювання, призводить до смерті.

В Україні щороку діагноз лімфома та лімфолейкоз ставлять щонайменше 3,5тис. людей,  а в регіонах він коливався від 1,7 осіб (Закарпатська область) до 2,8 (Одеська та Київська області) відповідно.

Сучасні методи лікування дозволяють стверджувати, що лімфома виліковна в 80% випадків. Однак, без надання вчасної адекватної терапії захворювання прогресує та шанси на вилікування знижуються.

Читайте також: Видалили 3-кілограмову пухлину, але хвороба не пройшла: 13-річній дівчинці з Тернопільщини збирають кошти на лікування

Exit mobile version