Усі школи повинні мати паспорти безпеки – Шкарлет

Фото: мережа Інтернет

В Україні створюватимуть паспорти безпеки для кожного закладу освіти. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи в ефірі телемарафону підготовку до нового навчального року, пише “Файне місто”.

За словами міністра, зараз докладається максимум зусиль, щоб освітній процес розпочався максимально комфортно для всіх його учасників.

Ми маємо забезпечити паспорт безпеки кожного закладу. Маємо забезпечити покажчики руху до бомбосховища, плани евакуації, розрахунковий час заходу до бомбосховища, кожен з батьків має бути проінформований, у яких безпекових умовах має навчатись його дитина, – наголосив Шкарлет.

Також він нагадав, якщо у сховищі не вистачатиме місця на всіх учасників освітнього процесу одночасно, школи мають проводити навчання на декілька змін. Школам також рекомендують застосовувати змішане навчання.

Нагадаємо, у Тернополі триває підготовка шкіл до навчального року. Працівники готують укриття та разом з батьками продумують форми навчання: у класах чи дистанційно.

Більше: Тернопільські школи готують до початку нового навчального року: яка ситуація з укриттями (Відео)

Exit mobile version