Спецгрупи вручили повістки понад 300 чоловікам на Тернопільщині за 3 дні

Фото ілюстративне// Джерело: мережа Інтернет

На Тернопільщині з 18 червня патрульні групи перевіряють документи. Станом на 21 червня посвідчення особи переглянули у майже тисячі осіб. Що виявили – далі у матеріалі “Файного міста”.

Як повідомили у Нацполіції Тернопільщини, таких заходів вжили задля запобігання диверсійній діяльності, перевірки реєстрації внутрішньо-переміщених осіб та взяття їх на військовий облік. До складу груп входять на лише поліцейські, а й представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, військової служби правопорядку, органів місцевого самоврядування. Загалом щодня на патрулювання в області виходить 25 груп.

В управлінні превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області зазначили, що з 18 по 20 червня групи перевірили документ у майже тисячі осіб. Серед них виявили 140 внутрішньо-переміщених осіб, котрі не стали на військовий облік та майже 70 осіб, котрі перебувають на території області без реєстрації. За цей період вручили повістки 333 чоловікам, котрі підлягають мобілізації.

Робота спільних патрульних служб триватиме й надалі. Поліцейські звертаються до громадян з розумінням поставитися до перевірок та завжди носити з собою документи, які засвідчують особу.

Більше: На Тернопільщині у людей перевірятимуть документи

Читайте також: На Тернопільщині чоловік облив бензином і підпалив жінку

Автор: Віта Шумило

Exit mobile version