П’ятниця, 15 Травня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Відтепер власники “італійських бусів” платитимуть ввізне мито (Відео)

Відтепер власники “італійських бусів” платитимуть ввізне мито (Відео)

Lyuda Lyuda
01.06.2020
в Новини
Share on FacebookShare on Twitter

Водіям, які раніше перевозили посилки в Україну, тепер доведеться платити від 12 до 16 тисяч гривень за бус.

27 травня головою Закарпатської облдержадміністраці Олексієм Петровим було надано доручення правоохоронним органам, прокуратурі, СБУ посилити контроль за переміщенням так званих бусиків, автоперевізників, які через пункт пропуску Захонь-Чоп прибувають на територію України.

Біля митного поста виставили мобільну групу, яка контролювала законність декларування або виїзду з відповідним декларуванням і митним оформленням. Через це виник громадський супротив, зокрема тих осіб, які не хочуть за жодних обставин декларувати товарну групу, яку вони перевозять і не хочуть сплачувати у передбачений законом спосіб митні платежі до державного бюджету.

“Ситуація, яку ми зараз спостерігаємо на території міжнародного пункту пропуску Тиса почалася з необхідності декларування товарних груп, які перевозилися так званими італійськими бусами. Це товари, які придбали наші співвітчизники в Італії і направляють в Україну під виглядом так званих приватних посилок.

Як мені доповідали керівники правоохоронних органів, схема запрацювала зі зняттям карантинного обмеження. Той масштаб і той обсяг ухилення від сплати митних платежів дійсно вражає. І, відповідно до пріоритетів, які були надані мені президентом України Володимиром Зеленським під час мого призначення, це якраз одна із топових проблем, яку я маю вирішити спільно з правоохоронцями – це сплата митних платежів під час перетину кордону.

Я отримав дані щодо величезних обсягів: продукція так званих італійських бусиків – це до 12.000 тон рік, через пункт пропуску Тиса проходить в середньому на рік 4000 тон. Це якраз ті обсяги, які мають бути розмитненні і платежі мають поступати в бюджет. Платежі, які нам сьогодні потрібні для виконання ініціатив президента щодо Великого будівництва шкіл доріг, дитячих садочків.

Зараз, за моєю інформацією, досягнута домовленість з перевізниками, прийнята позиція, відповідно до внутрішніх правових актів визначена сума, яка зобов’язує власників вантажу пройти оформлення і заплатити в бюджет відповідні митні платежі.”, – повідоми Олексій Петров.
https://www.facebook.com/OlexiyPetrov/videos/271201044290774/?v=271201044290774
Мітки: грошіІталіякордонперевезенняУкраїна

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє

У мережі оприлюднили список працівників тюрми НКВС у Тернополі часів 1941 року

08.05.2026

На «Східному» у Тернополі частина вулиць залишилася без води через аварію

11.05.2026
Фото: Оздоровчо-профілактичний комплекс Планета здоров’я

У Трускавці в «ОПК Планета здоров’я» учасники бойових дій з Тернопільщини можуть пройти психологічну реабілітацію

31.08.2021
Screenshot

Трьом жінкам Тернопільської громади присвоїли звання «Мати-героїня»

11.05.2026

На Тернопільщині прогнозують тепло, дощі та сильний вітер

15.05.2026

Смертельна ДТП на Кременеччині та аварія з мотоциклістом у Тернополі: поліція з’ясовує обставини (Фото)

15.05.2026

На вулиці Торговиця у Тернополі частково обмежать рух транспорту через ремонт дороги

15.05.2026

В Україні спростили реєстрацію місця проживання дітей зниклих безвісти та полонених захисників

15.05.2026

Останні новини

На Тернопільщині прогнозують тепло, дощі та сильний вітер

15.05.2026

Смертельна ДТП на Кременеччині та аварія з мотоциклістом у Тернополі: поліція з’ясовує обставини (Фото)

15.05.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version