П’ятниця, 28 Листопада
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » “Повна антисанітарія”, – жителька Бережан шокована станом лікарні. Ситуацію коментує головний лікар (Фото)

“Повна антисанітарія”, – жителька Бережан шокована станом лікарні. Ситуацію коментує головний лікар (Фото)

Lyuda Lyuda
28.05.2020
в Новини
Share on FacebookShare on Twitter

“Хотіла пройти в хол, почекати там на лавочці, мене вигнали бо в них санстанція, я з хворою ногою, на яку не могла ступити мусила чекати в тих умовах”, – написала у мережі Фейсбук Taco Tayher. Жінка розповіла, у якому стані знаходиться місцева лікарня та додала фото. На світлинах – полущені та вкриті грибком стіни, в аварійному стані сходи та поручні, а саме приміщення схоже на закинуту будівлю.

“Наша лікарня, вхід в хірургію з сторони двору лікарні. На 5 фото, хвилину після зйомки, прямо перед дверима впав смачненький шматок штукатурки. Лікарня діюча, на фото вхід в хірургію, сьогодні там стояла в очікуванні лікаря. Повна антисанітарія”, – написала жінка.

Як повідомив журналістам “Файного міста” головний лікар Бережанської районної центральної лікарні Василь Вридник, така ситуація справді є. Проте зазначив, що на фото, надані жителькою райцентру, зображений “чорний” вхід. Відчиняють ці двері для пацієнтів та людей вкрай рідко, і то за нагальної для того потреби. Щодо ремонту приміщення, то він буде. Зараз медичний заклад працює над планом реконструкції та добудови приймально-діагностичного відділення.

“Цей вхід був закритий. Коли почалася пандемія, аби не наражати людей і не вести їх всіма коридорами, ми почали інколи відкривати ці двері. Я знаю про яку саме пацієнтку йде мова. Ми спеціально відкрили ті двері, аби її провести у заклад. Ви ж розумієте, що зараз запроваджені певні обмеження у зв’язку з карантином. Тому ми намагаємося не наражати зайвий раз пацієнтів на небезпеку. Адже кожен, хто не перебуває на лікуванні у закладі і приходить з двору, може бути інфікованим.

Стосовно аварійного стану. В Україні триває реалізація інфраструктурних проєктів за рахунок державних коштів. Зараз медичний заклад працює над планом реконструкції та добудови приймально-діагностичного відділення. Коли закінчиться вся документаційна робота, розпочнеться ремонт. Витрачати державні кошти на “точковий” ремонт, а згодом це все руйнувати, бо буде проведено капітальний ремонт закладу – не вбачаю у цьому доцільності. Невдовзі буде проведена реконструкція та добудова закладу, передбачається також оновлення обладнання. Якби жінка підійшла з цим запитанням до мене, я б пояснив, що ремонт заплановано і він відбудеться”, – каже головний лікар Бережанської районної центральної лікарні Василь Вридник.
Мітки: лікарняТернопільщина

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє
Фото: ГУНП в Тернопільскій області

У Тернополі під час дитячого свята чоловік насмерть побив 65-річного гостя

27.11.2025

Втрачені та знайдені: після атаки в Тернополі шукають тварин та їхніх власників(Фото)

20.11.2025
Фото: Кафедра журналістики ТНПУ

Журналістика крізь час: кафедра ТНПУ представила унікальний Літопис

26.11.2025
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

“Національний кешбек” змінює категорії витрачання коштів: що змінилося

26.11.2025
Фото: Файне місто

Кількість загиблих внаслідок атаки на Тернопіль зросла до 35 осіб

28.11.2025
Фото: ГУНП в Тернопільскій області

У Байковецькій громаді чоловік загинув під колесами власного автомобіля

28.11.2025
Фото з відкритих джерел

У Тернополі тривають аварійно-ремонтні роботи: частина вулиць тимчасово без водопостачання

28.11.2025
Фото: Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області

У Гримайлівській громаді ввели карантинні заходи через чуму свиней

27.11.2025

Останні новини

Фото: Файне місто

Кількість загиблих внаслідок атаки на Тернопіль зросла до 35 осіб

28.11.2025
Фото: ГУНП в Тернопільскій області

У Байковецькій громаді чоловік загинув під колесами власного автомобіля

28.11.2025

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version