2 лютого в Тернополі з будівель на вулиці Руська, №№7, 20, 24, 25 демонтували рекламні конструкції. Про це інформує Пресслужба Тернопільської міської ради.
“Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 22.12.2021 року № 1203 «Про демонтаж рекламних засобів».
Демонтовані рекламні конструкції передані власникам на зберігання до виготовлення дозволів на розміщення”, – йдеться у повідомленні.
Робота з виконання рішення виконавчого комітету продовжується.
Читайте також: У Тернополі демонтовують новорічно-різдвяні локації (Відео)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app6/zobragennya-viber-2022-02-02-11-22-35-762.jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app6/zobragennya-viber-2022-02-02-11-23-05-002.jpg)
Обговорення