Село Настасів, що на Тернопільщині перетворилося на зимову казку. Хати, дороги, криниці засвітилися різнобарвними вогниками. Гірлянди розмістили навіть на вантажівках та тракторах. Загалом для прикрашання використали 9 кілометрів святкової ілюмінації.
Прикрашають село таким чином не вперше – четвертий рік поспіль, щоразу додаючи нові елементи святкового декору. Пануватиме святкова казка у Настасеві до кінця Різдвяних свят.
Читайте також:Архиєрейська Божественна Літургія у Тернополі: очолює Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Наживо/Відео)
Фото: “Думай”
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2021/12/image.png)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2021/12/image-1.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2021/12/image.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2021/12/nastasiv.jpg)
Обговорення