Нового Молодіжного міського голову обрали у Тернополі (Фото)

Фото: Тернопільська міська рада

11 листопада в Українському Домі «Перемога» відбулося засідання звітно-виборчої сесії Молодіжної міської ради Тернополя, на якому обрали нового голову, трьох його заступників та секретаря Молодіжної міської ради (ММР) VI скликання. Про це інформує пресслужба ТМР.

Так, за результати голосування, новим головою Молодіжної міської ради та відповідно, молодіжним міським головою Тернополя обрали члена Національної скаутської організації Тернопільський «Пласт» – Дмитра Дем’яненка

Назар Гапій, ексголова ММР під час заходу прозвітував про діяльність Молодіжної міської ради.

Сергій Надал також виступа на засіданні. Він висловив подяку очільнику Молодіжної міської ради V скликання за активну громадську позицію і розвиток молодіжного крила у Тернополі, а також привітав новообраного молодіжного очільника.

“Вітаю активну молодь міста з початком роботи молодіжного парламенту, з обранням до Тернопільської молодіжної ради. Це велика честь для вас, адже саме вам друзі, однолітки, партнери довірили визначати роль молоді в житті міста і керувати молодіжної політикою найближчими роками. Ми пишаємося тим, що у Тернополі уже більше 11-ти років успішно працює Молодіжна міська рада. Будь-яке рішення, яке стосується сфери молодіжної політики, приймаються або з ініціативи Молодіжної міської ради або після його схвалення та розгляду, – відзначив Сергій Надал. –  Саме тому Тернопіль – місто молоді, адже молоді люди тут завжди бере активну участь у житті та розвитку міста. Впродовж 2020-2021 років Тернопіль був Молодіжною столицею України. Дякую за підтримку усім молодіжним громадських організаціям. Завдяки спільній роботі нам вдалося цього досягти і успішно показати всій Україні, що ми можемо бути кращими. Новій команді на чолі з Бажаю вам успішної роботи. Надалі ми всі разом будемо працювати та розвивати молодіжну політику у Тернополі”.

Довідка

Молодіжна міська рада є консультативно-дорадчим органом Тернопільської міської ради та її виконавчого комітету з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії міської ради та її виконавчих органів і молоді міста Тернополя, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участь в усіх сферах життя суспільства в місті.

Читайте також: Тернопільська громада серед лідерів у використанні е-консультацій в Україні 

Фото: Тернопільська міська рада

Exit mobile version