Четвер, 25 Червня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » У МОЗ закликають не вживати антибіотики для профілактики COVID-19

У МОЗ закликають не вживати антибіотики для профілактики COVID-19

Mariya Mariya
11.11.2021
в Новини
Фото ілюстративне
Фото: мережа Інтернет

Фото ілюстративне Фото: мережа Інтернет

Share on FacebookShare on Twitter

Антибактеріальні препарати не активні по відношенню до вірусів, у тому числі й щодо коронавірусу SARS-CoV-2. Тому вживати їх треба лише за призначенням лікаря, і ні в якому разі не для профілактики коронавірусної хвороби. Про це під час брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Призначення антибактеріальної терапії для пацієнтів з COVID-19 виправдано лише при наявності ознак бактеріальної інфекції. А встановлення цих ознак – прерогатива лікаря. Не займайтесь самолікуванням. Не вживайте антибіотики для профілактики“, – сказав Ляшко.

Зараз, за його словами, на фоні епідемії коронавірусної хвороби спостерігається чергове значне зростання продажу та використання антибактеріальних препаратів.

“Хочу наголосити, що антибактеріальні препарати не активні по відношенню до вірусів, у тому числі й щодо коронавірусу SARS-CoV-2. Тому COVID-19, як і будь-яка інша вірусна інфекція, не є прямим показом для призначення антибіотиків”, – додав міністр.

Політик відзначив, що сьогодні стійкість до антимікробних препаратів є однією із найсерйозніших загроз для охорони здоров’я. Щорічно в світі близько 700 000 людей помирають від інфікування стійкими до антибіотиків бактеріями. При втраті контролю над призначенням та лікуванням антибіотиками, ця цифра може сягнути 10 мільйонів смертей щороку вже через 30 років.

Зауважимо, що на Тернопільщині продовжує зростати кількість хворих на коронавірус. За даними ДУ “Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України”, минулої доби в області виявили понад 600 нових випадків Covіd-19. Окрім цього, медики зареєстрували 5 летальних випадків.

Читайте також: Епідситуація щодо Covid-19 на Тернопільщині: брифінг (Наживо)

Мітки: антибіотикикоронавіруспандемія

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє

У Тернополі попрощалися із захисником Ігорем Гайдуком (Фото)

22.06.2026

П’яний водій спричинив смертельну ДТП на Тернопільщині: загинула 16-річна дівчина

18.06.2026

У Тернополі відбудеться «Старт до олімпу»

18.06.2026

До табору «Лісовий» вирушило 60 тернопільських дітей пільгових категорій

19.06.2026

Тернопіль – соціально-відповідальне місто, яке при зміні тарифу на воду запровадило компенсацію з міського бюджету

25.06.2026

У парку «Здоров’я» облаштовують основу для інклюзивного дитячого майданчика

25.06.2026

Тернополянин став донором і врятував життя українця: через три роки вони вперше зустрілися

25.06.2026

У Тернополі судитимуть бойовика, який воював на боці окупантів

25.06.2026

Останні новини

Тернопіль – соціально-відповідальне місто, яке при зміні тарифу на воду запровадило компенсацію з міського бюджету

25.06.2026

У парку «Здоров’я» облаштовують основу для інклюзивного дитячого майданчика

25.06.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version