На Тернопільщині впродовж двох днів триває ліквідація пожежі на полігоні твердих побутових відходів. Вогонь спалахнув на сміттєзвалищі у селі Малашівці Тернопільської територіальної громади. Площа займання – 70 м.кв. На місці події працюють 4 одиниці техніки ДСНС та 16 рятувальників. Додатково залучено 8 одиниць техніки комунальних служб.
Нагадаємо, повідомлення про пожежу надійшло 29 червня. Глибина залягання сміття в осередку пожежі – до 10 метрів. Того ж дня на місце події було залучено черговий караул Головного управління в складі 2-х відділень, ОКЦ та оперативна Головного управління. Детальніше: Горить Малашівське сміттєзвалище на Тернопільщині
Читайте також: Пожежа у центрі Тернополя, є постраждалий (Відео)
Фото: ГУ ДСНС України у Тернопільській області
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2021/06/208859873_1994099654062878_3572064772682417865_n-1024x576.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2021/06/210928619_1994099637396213_490603236052999166_n-1024x576.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2021/06/208243639_1994096337396543_1915667994935160663_n-1024x461.jpg)
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2021/06/210559121_1994096394063204_874188816738932453_n.jpg)
Обговорення