Вівторок, 23 Червня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Померла через недбальство: на Тернопільщині сестри звинувачують медиків у смерті матері (Відео)

Померла через недбальство: на Тернопільщині сестри звинувачують медиків у смерті матері (Відео)

Lyuda Lyuda
28.06.2021
в Новини
Share on FacebookShare on Twitter

Рятувалися від війни та ворога, переїхали з Донецька у Теребовлю, а найбільший удар пережили через лікарів. Анастасія та Вікторія в квітні втратили матір. І смерть її, переконані сестри, – це недбальство медиків. В районну лікарню Теребовлі їхня мама Надія Шуптар періодично зверталася для стаціонарного симптоматичного лікування онкології. Так було і цієї весни.

Мамі Анастасії та Вікторії бракувало кисню. Скаржилася, що страшенно боліло серце. Все це бачили дівчата, а медики натомість просто рекомендували пацієнтці поспати і відпочити. А вмовляння перевести маму в реанімацію просто ігнорували, – розповіли сестри. Коли ситуація погіршилася, медики повідомили дівчатам, що відпускають маму додому. Тобто лікуватись вона тепер може амбулаторно, бо стан її задовільний.

Та діти вирішили відвезли жінку в Тернопільський онкодиспансер. З надією, що там реально оцінять її стан і врятують. В тій же райлікарні кілька годин чекали на медичний дозвіл, аби викликати реанімобіль. Коли все ж приїхали в онко, там лише констатували, що жінка у важкому стані, і за кілька годин мама Насті та Віки померла.

Халатність медиків – ось чого не можуть пробачити дівчата медикам теребовлянської лікарні. А керівництво закладу нам пояснити що сталось, і чому не рятували жінку, розуміючи що її стан важкий – відмовилися. Послались на те, що у справі триває розслідування.

Доньки ж померлої ж написали заяву в поліцію. І за фактом медичного недбальства вже відкрили кримінальне провадження.Поки справу розслідують, доньки померлої переймаються, аби все було справедливо. Медики, які не прослідкували за хворою і проігнорували її стан – повинні зрозуміти, що ця помилка коштувала Надії Шуптар життя.

Джерело: Т1Новини

Читайте також: Житель Тернопільщини звинувачує медиків швидкої у халатності та смерті брата

Мітки: медикиТернопільТернопільщина

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє

У Тернополі понад 4 години гасили масштабну пожежу у виробничому приміщенні (Фото)

16.06.2026

МОЗ спростило отримання е-Рецептів і медичних висновків: менше зайвих візитів до лікарів

16.06.2026

Тернопіль відзначив спортсменів за високі досягнення у 2026 році

16.06.2026

У Тернополі відбудеться «Старт до олімпу»

18.06.2026

«Тернопільводоканал» закликає мешканців вчасно подати показники лічильників

23.06.2026

На дамбі Тернопільського ставу видаляють сухостійні каштани

23.06.2026

«Я вбив дружину»: на Тернопільщині чоловіка оштрафували за фейковий виклик поліції

23.06.2026

Тернопіль попрощається із загиблим захисником Дмитром Долинним

23.06.2026

Останні новини

«Тернопільводоканал» закликає мешканців вчасно подати показники лічильників

23.06.2026

На дамбі Тернопільського ставу видаляють сухостійні каштани

23.06.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version