Неділя, 12 Липня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Місто » У Тернополі невідомі пошкодили аераційний фонтан у парку ім.Т.Шевченка

У Тернополі невідомі пошкодили аераційний фонтан у парку ім.Т.Шевченка

Lyuda Lyuda
28.01.2021
в Місто
Фото: Тернопіль ЖК

Фото: Тернопіль ЖК

Share on FacebookShare on Twitter

У ніч з 25 на 26 січня невідомі особи пошкодили та викрали електрокабелі з ділянки аераційного фонтану, який розташований за причалом «Центральний». Кабелі були «заховані» у поліпропиленові труби, які зловмисники розрізали, щоб викрасти електрокабель. Крадіжку виявив завідувач парку Імені Тараса Шевченка Михайло Лібер. Повідомляє “Тернопіль житлово-комунальний”.

Такі дії на території парку нами були зафіксовані вже неодноразово. Приміром, восьмого грудня минулого року зловмисники відкрили ящики електроживлення у парку поблизу острова “Чайка”, після чого КП «Обєднання парків культури і відпочинку м. Тернопіль» було спрямовано відповідні заяви до правоохоронних органів. На жаль, тоді зловмисників не виявили. Цього разу невідомі особи здійснили зухвалу крадіжку та завдали суттєвих збитків, пошкодивши аераційний фонтан. Комунальним підприємством вкотре вже спрямоване звернення до Тернопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Ми сподіваємося, що зловмисників знайдуть та притягнуть до відповідальності,- розповідає Михайло Лібер.

За попередньою оцінкою збитки складають десять тисяч гривень. Завідувач парку закликає тернополян, які були свідками противправних дій, повідомляти про це у «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернопіль» та правоохоронцям. Він зазначає, що, хоч збитки завдані значні, але зловмисники  нічого не здобули. Припускає, що вкрасти кабель могли безхатьки, адже прибиральники парку зранку виявили місце, де його «чистили», щоб здобути мідь.

Щонайбільше у цих кабелях кілограм або два міді, які вартуватимуть смішну суму при здачі їх на пункті прийому металобрухту. Тому очевидно, що крадіжку здійснили не з метою великої наживи. За двісті гривень не вартує мати проблеми із законом та кримінальну відповідальність, – резюмує Михайло Лібер.

Мітки: поліціяТернопільТернопільщинафонтани

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє
Фото: з вільних джерел

У Тернополі стартує новий театральний сезон з унікальними постановками

08.09.2025

З 1 липня змінюються рахунки для сплати військового збору

01.07.2026

У Тернополі попрощалися із захисником України Василем Перешлюгою (Фото)

07.07.2026

Tesla злетіла в кювет під Тернополем: водія госпіталізовали

06.07.2026

Нестійка погода на Тернопільщині: очікуються грози та дощі

10.07.2026

У сервісних центрах МВС змінили правила складання іспитів на права

10.07.2026

Тернопільська громада виділила 450 000 грн на допомогу військовослужбовцям

10.07.2026

Мобільний донорський хаб «Теплокровні» завітає до Тернополя та громад області

10.07.2026

Останні новини

Нестійка погода на Тернопільщині: очікуються грози та дощі

10.07.2026

У сервісних центрах МВС змінили правила складання іспитів на права

10.07.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version