Понеділок, 23 Травня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Через коронавірус тернопільські наречені скасовують весілля

Через коронавірус тернопільські наречені скасовують весілля

Lyuda Lyuda
03.05.2020
в Інтерв'ю, Новини
Share on FacebookShare on Twitter

Яна та Михайло у парі два з половиною роки. Понад рік тому вирішили побратися. Повідомили рідню та призначили дату весілля. Проте, у плани втрутилась пандемія.

“Звісно, ми хотіли і з нетерпінням очікували цього дня. Ніхто навіть не думав, що таке може трапитися. Але це сталося. До цього потрібно ставитися з розумінням”, – каже наречена.

Хоча й весілля заплановане на кінець жовтня, проте дату його проведення вирішили не переносити. Скасували повністю.

“Наше весілля мало відбутися 24 жовтня. Проте, зваживши всю ситуацію, порадившись з нареченим і рідними, ми вирішили скасувати весілля взагалі. Не хочеться ризикувати здоров’ям наших гостей. До того ж невідомо ще чого очікувати восени. Відбудеться тільки розпис, на якому будемо тільки я з коханим”, – зазначає Яна.

За словами дівчини, матеріальних збитків через скасування весілля не зазнали.

“Знаємо, що молодята, які запланували весілля на травень, таки постраждали через карантин. Щодо нас, то кошти, які ми оплатили оператору, нам повернули. Зараз про скасування весілля повідомили адміністратора ресторану. Там також не виникло жодних проблем – до нас поставилися з розумінням. Їхати після весілля закордон планували, але путівки ще не купували, тому тут клопотів жодних. Можна сказати, що нам у цьому плані пощастило.”

Сьогодні жоден з тернопільських ресторанів не працює. Замовлень нових не приймають.

“Наш ресторан, як і інші, закритий до закінчення карантину. Замовлень нових не приймаємо. Клієнтам, які планували на цей період святкування, кошти ми повернули. Бенкети, заплановані після 12 травня, поки що залишаються. Якщо обмеження буде продовжено – скасуємо і ці. Маємо надію, що 12 травня ми все ж запрацюємо і все стане на свої місця”, – розповідає директор ресторану “Рандеву” Ігор Парій.

Мітки: карантинТернопіль

Обговорення

  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє
Свічка пам'яті
Фото: мережа Інтернет

У боях на Харівщині загинув командир Василь Паславський з Тернополя (Фото)

18.05.2022

Соліст Kalush Orchestra зі сцени Євробачення вирушив на передову: зворушливі фото прощання з коханою

18.05.2022
Ремонт доріг//
Фото ілюстративне// Джерело: Файне місто

На 5 вулицях Тернополя перекриватимуть рух транспорту

18.05.2022
Фото: Володимир Болєщук

“Ця війна для мене остання”: на фронті загинув командир, учасник 4 воєн В’ячеслав Кравчук з Тернопільщини

16.05.2022
Свічка пам'яті
Фото: мережа Інтернет

Під Запоріжжям загинув Ярослав Кондратюк з Тернополя

23.05.2022

На Львівщині священника УПЦ МП облили зеленкою в церкві (Фото)

23.05.2022

Набережна та сучасні кімнати: у Збаражі з’явиться поселення для переселенців

22.05.2022

“Приїду додому, буду вибачення у батьків просити, що їхню хату не вберегла” – щемлива історія переселенки Тетяни (Відео)

22.05.2022

Останні новини

Свічка пам'яті
Фото: мережа Інтернет

Під Запоріжжям загинув Ярослав Кондратюк з Тернополя

23.05.2022

На Львівщині священника УПЦ МП облили зеленкою в церкві (Фото)

23.05.2022

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти
ФАЙНЕ МІСТО

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

Погода

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto