Середа, 5 Серпня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Тернопільська модель про крантин на Карибських островах: “людям не потрібно 1000 смертей, щоб закрити двері своїх домівок!”

Тернопільська модель про крантин на Карибських островах: “людям не потрібно 1000 смертей, щоб закрити двері своїх домівок!”

Admin Admin
01.05.2020
в Новини
Share on FacebookShare on Twitter

Гренада — острівна держава в Карибському морі, що включає власне Гренаду — найпівденніший із Навітряних островів, а також південну частину островів Гренадини, найбільший із яких — Каріока. 

Туризм — головна економічна сила Гренади. Звичайний пляжний і водно-спортивний туризм переважно зосереджений в південно-західному регіоні навколо Сент-Джорджеса, аеропорту та прибережної смуги.  Все більшого значення тут набуває екотуризм. Більшість невеликих екологічно чистих пансіонів розташовані в парафіях Сент-Девід і Сент-Джон. Індустрія туризму значно зросла після спорудження великого пірсу для круїзних лайнерів і еспланади. Крім чудових пляжів, улюбленими пам’ятками Гренади є водоспади. 

У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції у світі, в цій острівній державі, незважаючи на те, що левову частину доходів надходить саме від туристичної галузі, ввели карантин. Модель з Тернополя, Богдана Тєтєрева, нині мешкає на острові. Свого часу дівчина завоювала титул “Першої леді Тернополя”. Нині вона закликає тернополян взяти за приклад, хоча б, з жителів острівної держави, які “почули владу з першого разу”.

Я українка, і я не розумію свій народ! На даний момент я проживаю на Карибських островах, і хочу вам трішки описати ситуацію та поведінку, як тут дотримуються запровадженого карантину. Тиждень назад тут виявили першого хворого, це була туристка, яка прибула з Англії і вже у зв’язку з цим запровадили такі правила як: рукавички та маски. Через 3 дні виявили ще 3-ох хворих, появилися інші нововведення: ходити можна по місту лише до 19:00. Ще день по тому, ще 3 людей із хворобою, нові правила…Магазини та заправки працюють лише до 12 години в пн/ср/пт. Настрашені люди йдуть в магазин, щоб закупити необхідні продукти, адже від тепер аеропорти та порти закриті (через які на острів постачали харчі). Черга в магазин була організована таким чином, що люди стояли в черзі на 2 метри один від одного (обов’язково в масках та рукавичках, за цим слідкувала охорона магазину, пенсіонерів проводили в першу чергу, персонал періодично ходив та роздавав людям БЕЗКОШТОВНО пляшки з водою, бувало по 2/3 одиниці на людину! А черга, щоб ви розуміли скаладала близько 250 людей. При вході в магазин тобі обов’язково дезінфікували руки та взуття! – розповідає Богдана.

Дівчина каже, правила чим раз, тим стають строгіші. Згодом виходити з дому дозволили тільки тим, хто має “пропуски по поважним причинам”, які видає поліція.

Так, як я проживаю в центрі столиці, маю змогу подивитися із дому що відбувається, і ось що я спостерігаю: поліція патрулює цілодобово і контролює порядок! Повз мій будинок проходить патруль, що не кожну годину. І за тиждень число хворих у нас НЕ ЗМІНИЛОСЯ! Але ось що я скажу… Контролювати тут нічого… Адже усі люди, УСІ, сидять в дома та дотримуються карантину! І я цим дуже вражена! Адже я вважала, що люди, які проживають на острові менш дисципліновані, ніж наш український народ, який прагне до Європи! АЛЕ, я помилилася…На радість! Адже я живу тут! Люди почули владу з першого разу! Їм не потрібно 1000 смертей, щоб закрити двері своїх домівок! Мені дуже тяжко було дивитися ті відео, де люди тікали із самоізоляції… – додає вона.

Богдана роздумує, можливо це Всесвіт дав нам можливість провести час зі своїми рідними.

Допис та фото зі сторінки Богдана Тєтєрева у соцмережі. 

Мітки: туризм

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє

У Тернополі уточнили обставини ДТП: водій Renault врізався в електроопору

29.07.2026

У Тернополі вшанували пам’ять українців, які загинули в російському полоні (Фото)

28.07.2026

У Тернополі попрощалися із загиблим захисником Сергієм Польовим (Фото)

27.07.2026

На Тернопільщині розпочали Всеукраїнський тиждень тестування на вірусні гепатити

28.07.2026

До 10 серпня тернополяни можуть принести книги для всеукраїнського книгообміну

04.08.2026

В Україні почали видавати нові ветеринарні паспорти для домашніх тварин

04.08.2026

На Тернопільщині чоловіка судитимуть за незаконний вилов риби на понад 220 тисяч гривень

04.08.2026

«Дія.Картка» тепер доступна для отримання «дитячих» виплат

04.08.2026

Останні новини

До 10 серпня тернополяни можуть принести книги для всеукраїнського книгообміну

04.08.2026

В Україні почали видавати нові ветеринарні паспорти для домашніх тварин

04.08.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version