Субота, 18 Квітня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » У Чорткові через руйнування Домініканського костелу змінять схему дорожнього руху (Схема)

У Чорткові через руйнування Домініканського костелу змінять схему дорожнього руху (Схема)

Lyuda Lyuda
04.12.2020
в Новини
Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Share on FacebookShare on Twitter

Задля збереження однієї з головних архітектурних пам’яток нашого міста – Домініканського костелу, у Чорткові тимчасово змінять схему дорожнього руху по вул. Ст. Бандери. Нова схема вже на погодженні у поліції, після чого її затверджуватимуть на найближчому засіданні виконавчого комітету.

Нещодавно на стінах та підлозі Домініканського костелу почали з’являтись тріщини. Саме тому доктор геолого-мінералогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в області науки і техніки Едуард Кузьменко дослідив стан костелу та провів інженерно-геологічну оцінку умов території навколо історичної пам’ятки.

Згідно зі звітом професора, серед причин деформації костелу: зсувні процеси, просідання, а головне – наявність інтенсивного руху транспорту по вул. Ст. Бандери. Спеціаліст запропонував ряд заходів, котрі покликані зберегти костел, серед яких припинення руху транспорту на цій ділянці та перетворення вулиці на пішохідну зону.

“Після запровадження змін буде дозволено двосторонній рух по вул. Ст. Бандери попри «ОщадБанк», натомість заборонено рух автотранспорту біля входу в костел – у напрямку вул. Шевченка, як зображено на схемі. Відповідно вздовж «ОщадБанку» буде заборонена зупинка і стоянка автомобілів, а також встановлено обмеження швидкості – 40 км/год. Окрім того, по вул. Ст. Бандери на даному відрізку дороги буде заборонено рух великогабаритного транспорту”, – повідомили у Чортківській міській раді.

Зміна схеми організації дорожнього руху – це лише перший крок задля збереження однієї з головних архітектурних пам’яток та туристичних цікавинок Чорткова. У подальшому фахівці розроблятимуть цілий комплекс заходів, покликаний зберегти від подальшої руйнації костел. Серед важливих робіт – обстеження водоканалізаційної мережі по вул. Ст.Бандери, Шевченка та Мельника; облаштування дренажу підземних вод зверху вниз в ґрунтах дворику костелу; можливе будівництво протифільтраційної стіни вище костелу тощо.

Читайте також: У Тернополі частково перекрили рух транспорту на вулиці Тарнавського (Відео/Фото)

Мітки: рух транспортуТернопільТернопільщина

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє
Фото ілюстративне// Джерело: мережа Інтернет

Covid-19 знову набирає обертів на Тернопільщині: майже 400 нових хворих

13.01.2022
Фото: мережа Інтернет

У Бучацькій ОТГ 29-річний чоловік смертельно травмувався у лісі

13.09.2021
Фото: з відкритих джерел

Зі спекою і грозами будуть перші вихідні серпня на Тернопільщині

05.08.2022
Фото ілюстративне// Світлина: мережа Інтернет

Вночі в центрі Тернополя незнайомці напали на 2 дівчат, одна з них з травмами потрапила до лікарні

14.09.2021

Тепла погода до +15° очікує тернополян на вихідні

17.04.2026

У Тернополі відзначили лауреатів Ордена Святого Пантелеймона

17.04.2026

У Тернополі проведуть безкоштовні медичні огляди для військових і ветеранів

17.04.2026

Трагедія на Тернопільщині: дитина втопилася у ставку

17.04.2026

Останні новини

Тепла погода до +15° очікує тернополян на вихідні

17.04.2026

У Тернополі відзначили лауреатів Ордена Святого Пантелеймона

17.04.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version