Середа, 24 Червня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » На Тернопільщині судили грибника, який пішов у ліс без паспорта

На Тернопільщині судили грибника, який пішов у ліс без паспорта

Lyuda Lyuda
17.11.2020
в Новини
Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Share on FacebookShare on Twitter

Поліція у карантин “вполювала” грибника, який пішоу у ліс без паспорта. Нагадаємо, на час загальноукраїнського карантину Кабмін заборонив українцям перебувати на вулицях без документів, тож правоохоронці склали протокол та направили його до суду. Суд над чоловіком змилостивився – штраф не призначив, лише усне попередження.

Монастириський районний суд Тернопільської області визнав винним непрацюючого чоловіка у порушенні правил карантину, але не став карати штрафом та обмежився усним зауваженням. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на постанову від 9 листопада.

За матеріалами справи 21 жовтня близько 17 год. 50 хв. чоловік перебував на вулиці без будь-яких документів, що посвідчують особу, чим порушив п.п.2 п.10 постанови Кабміну №641 від 22 липня 2020 року. У суді він повністю визнав вину, пояснивши: йшов з лісу додому по вул. Підгородня, документів при собі не мав, бо ходив за грибами. Просив суд суворо його не карати і запевнив, що подібного більше не повториться.

Суд наголосив, що на території України на період дії карантину забороняється перебування людей на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус. Водночас у цьому випадку суд не став карати порушника чималим штрафом, наголосивши на відсутності обтяжуючих обставин і закрив адмінсправу.

Нагадаємо, що за порушення карантину передбачена відповідальність за ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення («Порушення правил щодо карантину людей») передбачає штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн для громадян і 34-170 тис. грн – для посадових осіб.

Читайте також: У “карантин вихідного дня” тернопільські поліцейські склали понад півсотні протоколів

Мітки: карантинсудТернопільщинаштраф

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє

П’яний водій спричинив смертельну ДТП на Тернопільщині: загинула 16-річна дівчина

18.06.2026

У Тернополі відбудеться «Старт до олімпу»

18.06.2026

У Тернополі облаштовують нові безбар’єрні маршрути: перелік локацій

17.06.2026

До табору «Лісовий» вирушило 60 тернопільських дітей пільгових категорій

19.06.2026

Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента

23.06.2026

На Тернопільщині триває боротьба з отруйним борщівником

23.06.2026
Конституційна реформа в Україні

До 30-річчя Конституції України створили її повний переклад українською жестовою мовою

23.06.2026

У Тернополі попрощалися із захисником Володимиром Бортником (Фото)

23.06.2026

Останні новини

Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента

23.06.2026

На Тернопільщині триває боротьба з отруйним борщівником

23.06.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version