Усі міські навчальні заклади продовжують свою роботу. Винятком стала лише школа-ліцей №6 імені Назарія Яремчука. Більш детально розповідає начальниця управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.
Усі міські навчальні заклади продовжують свою роботу. Винятком стала лише школа-ліцей №6 імені Назарія Яремчука. Більш детально розповідає начальниця управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.
Як вплинула «червона зона» карантину на навчання в школах ТернополяЯк вплинула «червона зона» карантину на навчання в школах ТернополяПідписуйтесь на нашу сторінку в Facebook, дивіться стріми наживо, коментуйте та діліться із друзями, найцікавіші авторські матеріали читайте на нашому сайті. Будь з Файним і все буде Файно! – Хочете повідомити важливу новину, телефонуйте 0677993977
Gepostet von Файне місто am Montag, 7. September 2020
Обговорення