У Тернополі 13 липня негода наробила лиха. Так, на вулиці Крушельницької, навпроти «Ромашки» через зливу утворилося провалля. Асфальт тріснув біля каналізаційного люку. Аварійну ділянку з усіх сторін обгородили, а комунальники ліквідовують наслідки, пише Файне місто.
Як зазначив у коментарі Файному прессекретар КП “Тернопільводоканал” Антон Федорців, біля каналізаційного люку просів асфальт. Щоб не було біди, комунальники вирізали частину дорожнього покриття та засипали щебенем. Згодом цю ділянку заасфальтують.
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-14_12-04-51-3-1024x575.jpg)
Роботи розпочалися близько 12.30 години. На місці події також працює наша журналістка. Вона у стрімі показує наслідки провалля та запитує коментарі комунальників.
Трансляція НАЖИВО. Відео ви також можете переглянути у записі ефіру на нашій Фейсбук-сторінці.
До слова, внаслідок зливи у Тернополі підтопило лікарню та приватні будинки. Рятувальники двічі залучались для відкачування води з приміщень.
Більше: У Тернополі підтопило лікарню і будинки після дощу (Фото)
Обговорення