Незважаючи на карантин, у Тернополі тривають капітальні ремонти дворів. Наприклад, на вулиці Лесі Українки, 3 вже оновили тротуар, розширили проїжджу частину та облаштували екопарковку.
Незважаючи на карантин, у Тернополі тривають капітальні ремонти дворів. Наприклад, на вулиці Лесі Українки, 3 вже оновили тротуар, розширили проїжджу частину та облаштували екопарковку.
Наживо: незважаючи на карантин, в Тернополі тривають капітальні ремонти дворівНа вулиці Лесі Українки, 3 уже оновили тротуар, розширили проїжджу частину та облаштували екопарковку
Gepostet von Файне місто am Dienstag, 14. April 2020
Обговорення