В одному з готелів Тернополя сталося зґвалтування. Жінку закрив чоловік у готельному номері і вчинив сексуальне насильство. Наразі фігурант перебуває під вартою. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
За даними слідства, потерпіла познайомилася з чоловіком у соцмережах. Вони домовилися зустрітися в Тернополі, аби поїхати до Львова.
Вони зупинилися в одному із готелів, де розпивали алкоголь у номері чоловіка. Під час застілля чоловік почав поводити себе агресивно, а коли жінка захотіла піти, він побив її та зґвалтував.
45-річна жителька Хмельницької області змогла зателефонувати до поліції. На місце злочину оперативно прибула слідчо-оперативна група Тернопільського райуправління поліції. Потерпілу доправили до лікарні.
Поліцейські затримали нападника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на місці скоєння злочину. Підозрюваний – житель Львова 1976 року народження. Він уже відбував покарання за статеві злочини, але звільнився з місць позбавлення волі за «законом Савченко», – зазначили у поліції.
Слідчі поліції оголосили йому підозру за ч. 2 ст. 152 (зґвалтування, вчинене повторно) та ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі людини, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань) Кримінального кодексу України.
Суд обрав нападнику запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави. Триває слідство.
Читайте також:
- На Тернопільщині 2 липня прогнозують грози, град і шквали
- У Тернополі затримали юнака, який підпалив банк за вказівками через Telegram (Фото)
- Вступ-2026: з 1 липня стартувала реєстрація електронних кабінетів вступників
- Спека в Тернополі б’є рекорди третій день поспіль
- У Тернополі проведуть майстер-клас із машинної вишивки української символіки









Обговорення