На Тернопільщині сталася смертельна ДТП. Автомобіль влетів у стовп, в пасажир – загинув . Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
Аварія сталася о 18:10 в селі Лозова Збаразької громади. За даними слідства, водій автомобіля Dacia Logan виїхав з дороги та зіткнувся з електроопорою.
У результаті удару 19-річний пасажир загинув на місці події, ще одного пасажира й самого водія бригада швидкої з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості госпіталізувала до травматологічного відділення, – йдеться у повідомленні.
У водія взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Його слідчі поліції затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Читайте також:
- Чому домашні термометри можуть показувати +45°C, коли метеостанції фіксують +30°C
- У Тернополі на пляжі «Циганка» потонула 15-річна дівчина
- Учасникам програми “Скринінг здоров’я 40+” нагадують про термін використання коштів
- Поліція Тернопільщини викрила десятеро наркодилерів під час спецоперації «Рубікон»
- Золоті сережки-протяжки для щоденного стилю та особливих моментів









Обговорення