Звання «Почесний громадянин міста Тернополя» посмертно отримали ще 7 військовослужбовців. Рішення ухвалили на черговому засіданні 43-ї сесії міської ради, пише Файне місто.
Звання надано за вагомий особистий внесок у становленні української державності та особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та враховуючи висновки комісії, яка проводить попередній розгляд матеріалів про нагородження відзнаками Тернопільської міської ради, – йдеться у повідомленні.
Список осіб, яким присвоїли звання посмертно:
- БУРАЧОК Тарас Миколайович, рядовий;
- ВАСИЛЬЄВ Тарас Петрович, солдат;
- ДРОБОЦЬКИЙ Олег Ігорович, старший солдат;
- РЕМЖИН Михайло Вікторович, молодший сержант;
- САВЧАК Ярослав Володимирович, старший лейтенант;
- СОХА Денис Іванович, солдат;
- ЧЕРЕШНЮК Іван Васильович, солдат.
Вічна пам’ять Героям!
Читайте також:
- Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції
- У Тернополі після бійки в парку чоловік потрапив до лікарні
- «Старт до Олімпу 2026» у Тернополі: спорт, енергія та сотні учасників у парку Шевченка
- У Тернополі попрощалися із захисником Ігорем Гайдуком (Фото)
- У Тернополі син влаштував дебош у квартирі: поліція втрутилася, чоловіка госпіталізували









Обговорення