На переході у Тернополі жінка потрапила під колеса авто. Причини ДТП встановлюють слідчі. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
Аварія сталася 15 жовтня близько 19:40 на вулиці Стуса. За попередньою інформацією, 46-річна жінка переходила дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Водій автомобіля Ford Transit 2.0 D не встиг вчасно загальмувати й наїхав на пішохода.
Потерпілу з тілесними ушкодженнями бригада швидкої доправила до лікарні. Водій попередньо тверезий, але в нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка.
Читайте також:
- На Тернопільщині триває боротьба з отруйним борщівником
- До 30-річчя Конституції України створили її повний переклад українською жестовою мовою
- У Тернополі попрощалися із захисником Володимиром Бортником (Фото)
- «Тернопільводоканал» закликає мешканців вчасно подати показники лічильників
- На дамбі Тернопільського ставу видаляють сухостійні каштани









Обговорення