На переході у Тернополі жінка потрапила під колеса авто. Причини ДТП встановлюють слідчі. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
Аварія сталася 15 жовтня близько 19:40 на вулиці Стуса. За попередньою інформацією, 46-річна жінка переходила дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Водій автомобіля Ford Transit 2.0 D не встиг вчасно загальмувати й наїхав на пішохода.
Потерпілу з тілесними ушкодженнями бригада швидкої доправила до лікарні. Водій попередньо тверезий, але в нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка.
Читайте також:
- Погода у Тернополі 23–25 червня: дощі на початку тижня, далі — без опадів
- Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції
- У Тернополі після бійки в парку чоловік потрапив до лікарні
- «Старт до Олімпу 2026» у Тернополі: спорт, енергія та сотні учасників у парку Шевченка
- У Тернополі попрощалися із захисником Ігорем Гайдуком (Фото)









Обговорення