На переході у Тернополі жінка потрапила під колеса авто. Причини ДТП встановлюють слідчі. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.
Аварія сталася 15 жовтня близько 19:40 на вулиці Стуса. За попередньою інформацією, 46-річна жінка переходила дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Водій автомобіля Ford Transit 2.0 D не встиг вчасно загальмувати й наїхав на пішохода.
Потерпілу з тілесними ушкодженнями бригада швидкої доправила до лікарні. Водій попередньо тверезий, але в нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка.
Читайте також:
- У Тернополі попрощалися із захисником Ігорем Гайдуком (Фото)
- У Тернополі син влаштував дебош у квартирі: поліція втрутилася, чоловіка госпіталізували
- На Тернопільщині вводять обмеження руху вантажівок через спеку
- У кількох мікрорайонах Тернополя оновлюють дорожню інфраструктуру
- У Зарваниці відбулася проща для родин загиблих і зниклих безвісти захисників України









Обговорення