«Допомога армії від Тернополя» знову поїде до наших захисників на фронт. Відправка відбудеться 22 серпня. Про це пише Файне місто з посиланням на міського голову Тернополя Сергія Надала.
Цього разу волонтери і водії поїдуть у напрямку Харківської, Запорізької та Донецької областей. Якщо у вас є знайомі чи близькі, які знаходяться у цих краях, ви можете безкоштовно відправити їм посилку.
Приносити пакунки можна за адресою вулиця Миколи Лисенка, 8А (управління соціальної політики). Детальніше за номером телефону: 067-009-15-40.
Читайте також:
- Погода у Тернополі 23–25 червня: дощі на початку тижня, далі — без опадів
- Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції
- У Тернополі після бійки в парку чоловік потрапив до лікарні
- «Старт до Олімпу 2026» у Тернополі: спорт, енергія та сотні учасників у парку Шевченка
- У Тернополі попрощалися із захисником Ігорем Гайдуком (Фото)









Обговорення