«Допомога армії від Тернополя» знову поїде до наших захисників на фронт. Відправка відбудеться 22 серпня. Про це пише Файне місто з посиланням на міського голову Тернополя Сергія Надала.
Цього разу волонтери і водії поїдуть у напрямку Харківської, Запорізької та Донецької областей. Якщо у вас є знайомі чи близькі, які знаходяться у цих краях, ви можете безкоштовно відправити їм посилку.
Приносити пакунки можна за адресою вулиця Миколи Лисенка, 8А (управління соціальної політики). Детальніше за номером телефону: 067-009-15-40.
Читайте також:
- Тернопіль – соціально-відповідальне місто, яке при зміні тарифу на воду запровадило компенсацію з міського бюджету
- У парку «Здоров’я» облаштовують основу для інклюзивного дитячого майданчика
- Тернополянин став донором і врятував життя українця: через три роки вони вперше зустрілися
- У Тернополі судитимуть бойовика, який воював на боці окупантів
- Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки на воді









Обговорення