Вперше у Тернополі проводять Кубок України з вітрильного спорту. Участь у змаганнях беруть 38 спортсменів з різних міст країни, пише Файне місто.
Змагання розпочалися 2 серпня і триватимуть по 7 серпня на Тернопільському ставі. За Кубок змагаються спортсмени з з Миколаєва, Дніпра, Києва, Харкова і Тернополя.
Детальніше дивіться у записі стрім-трансляції.
- Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента
- На Тернопільщині триває боротьба з отруйним борщівником
- До 30-річчя Конституції України створили її повний переклад українською жестовою мовою
- У Тернополі попрощалися із захисником Володимиром Бортником (Фото)
- «Тернопільводоканал» закликає мешканців вчасно подати показники лічильників









Обговорення