Понеділок, 29 Червня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » У Тернополі впорядкували 780 прибудинкових територій від початку двомісячника благоустрою

У Тернополі впорядкували 780 прибудинкових територій від початку двомісячника благоустрою

Віта Поляна Віта Поляна
03.05.2024
в Місто, Новини
Фото: Тернопільська міська рада

Фото: Тернопільська міська рада

Share on FacebookShare on Twitter

У Тернопільській громаді завершується двомісячник благоустрою. Наразі у місті впорядкували 780 прибудинкових територій. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Підрядні організації та управителі будинків в межах запланованих заходів прибрали території міста й громади від сміття, провели косіння трави у паркових, зелених зонах та придорожніх смугах. Також працівники висадили нові дерева рослини.

В межах двомісячника провели комплекс робіт у житловому фонді міста, зокрема, впорядкували двори, дитячі та спортивні майданчики, пофарбували та встановили нові лавки тощо. Так, станом на 3 травня у місті провели такі роботи:

  • очищено 780 прибудинкових територій;
  • на 93 дитячих майданчиках проведено ремонт та фарбування конструкцій;
  • на 65 дитячих майданчиках зроблено ремонт та фарбування пісочниць, ще встановлено 29 нових пісочниць;
  • відремонтовано та пофарбовано 239 лавок;
  • встановлено 42 нових лавки для відпочинку;
  • виконано санітарне підрізання 761 чагарників;
  • висаджено 112 саджанців дерев та 30 кущових рослин;
  • очищено 266 горищ, 449 підвалів, 583 приямків;
  • проведено санітарний ремонт сходових кліток у 67 під’їздах;
  • відремонтовано 132 погонних метрів водостічної системи;
  • здійснено ремонт сходів до під’їздів за 48 адресами;
  • відремонтовано (замінено) 35 вхідних дверей у багатоквартирних будинках;
  • ліквідовано 34 написи «графіті» на фасадах житлових будинків.

Читайте також: Поліцейські знайшли шахрая, який вкрав понад 50 000 гривень у пенсіонерки з Тернополя (Відео)

Мітки: впорядкуваннядвомісячникТернопільТернопільська громадаТернопільська міська рада

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє

У Тернополі попрощалися із захисником Ігорем Гайдуком (Фото)

22.06.2026

Тернополянин став донором і врятував життя українця: через три роки вони вперше зустрілися

25.06.2026

У кількох мікрорайонах Тернополя оновлюють дорожню інфраструктуру

22.06.2026

У Тернополі син влаштував дебош у квартирі: поліція втрутилася, чоловіка госпіталізували

22.06.2026

На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні

26.06.2026

У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській

26.06.2026

У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−

26.06.2026

З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)

26.06.2026

Останні новини

На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні

26.06.2026

У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській

26.06.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version