У Тернополі відбудеться захід «Кроки до допомоги» в межах міжнародної акції проти насильства

Фото: ТМР

У понеділок, 4 грудня, в межах міжнародної акції «16 днів проти насильства» у Тернополі проведуть захід «Кроки до допомоги». Він покликаний продемонструвати, що допомога завжди поруч та звертатися за нею – це прості та важливі кроки. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Початок маршруту від Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка до Денного центру соціально-психологічної допомоги. Учасники дізнаються багато цікавої та корисної інформації про допомогу при домашньому насильстві, адже впродовж усього маршруту будуть розміщені таблички з QR-кодами з посиланнями на інформаційні матеріали про акцію, сервіси допомоги для постраждалих та інше.  На фінальній табличці можна знайти посилання на Insta-маску та рамку для фото на Facebook.

Організатори підготували для учасників символічні подарунки – тематичні наліпки та силіконові браслети.

Також учасники дізнаються історію людини, яка потрапила у коло насильства, але вирвалася з нього, звернувшись за допомогою до спеціалізованих служб підтримки.

Захід організований управлінням сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради, комунальним закладом Тернопільської міської ради Тернопільським міським центром соціальних служб спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, у партнерстві з громадською організацією «Асоціація експертів із запобігання та протидії гендерно зумовленому насильству» (GBV Асоціація експертів) у межах проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства» за підтримки уряду Канади (Embassy of Canada to Ukraine) та Великої Британії (British Embassy Kyiv).

Довідка

16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства – це кампанія, яка проводиться щороку в більшості країн світу. Вона починається 25 листопада з Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини. Кампанія консолідує людей та організації у всьому світі та закликає до запобігання та викорінення насильства щодо жінок та дівчат.

Читайте також: У Тернополі відбувся тренінг «Правові особливості волонтерської діяльності в Україні»

Exit mobile version