Сьогодні, 20 жовтня, у Тернополі прощаються з Михайлом Вовчуком, який віддав життя за Батьківщину в Донецькій області. Про це пише Файне місто.
Прощання з Героєм розпочалось об 11:00 у Домі печалі, що на вулиці Микулинецькій. Десятки тернополян прийшли, аби помолитися за душу воїна, віддати шану Герою та висловити співчуття родині.
![](https://fainemisto.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-20_13-07-30-1024x558.jpg)
Нагадаємо, сумна звістка до Тернопільської громади надійшла 17 жовтня. Як повідомив міський голова Сергій Надал, Вовчук Михайло Олексійович загинув 12 жовтня у Донецькій області.
Щиро співчуваємо родині воїна з приводу непоправної втрати. Вічна пам’ять тому, хто віддав своє життя заради нас!
Читайте також: На Тернопільщині встановили меморіальну дошку воїну Руслану Водолазькому (Фото)
Обговорення