З 1 червня у Тернополі запрацює мобільна бригада Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Сімейний лікар, медична сестра, акушерка та психолог надаватимуть необхідні послуги внутрішньо переміщеним особам.
Як інформують у мерії, мобільні бригади працюватимуть на базі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (вул. Лисенка, 8). Їхня робота проводиться за підтримки Товариства Червоного Хреста Норвегії.
Прийматимуть всіх охочих один раз в тиждень. За потреби кількість днів збільшать. Які послуги надаватимуть медики – нижче в інфографіці.
Читайте також: У Тернополі ремонтують дороги: на яких вулицях 27 травня обмежать рух транспорту
![](https://ternopilcity.gov.ua/app7/poslugi-yaki-nadavatimut-mobilni-brigadi-chervonogo-hresta.jpg)
Обговорення