1 квітня у Тернополі презентували новостворений гуманітарно-освітній центр “Українці допомагають українцям”. Він діятиме на базі міської центральної бібліотеки на вулиці Руська, 31.
Як зазначили у міській раді, мета центру – об’єднати митців, які б долучались до творчих проєктів, координували спільні зусилля задля збагачення культурного й мистецького фронту, реалізовували знання, пристосовуючись до умов війни.
Участь у відкритті центру взяли міський голова Тернополя Сергій Надал, громадські та культурні діячі Олег Герман і Анатолій Вихрущ, начальниця управління освіти і науки Ольга Похиляк, начальниця управління культури і мистецтв Світлана Козелко та режисер Ігор Кусяк.
“Завдяки талановитим українцям і культурним надбанням наших митців виникло рішення створити у Тернополі гуманітарно-освітній центр. Дякую ідейникам, моральним авторитетам нашого міста, науковцям та громадським діячам за реалізацію цього задуму, до якого можуть долучитись усі охочі. Адже у місті є багато людей, які хочуть допомагати у посиленні культурного та мистецького фронту для боротьби з російським окупантом”, – повідомив міський голова Сергій Надал.
Представники центру допомогатимуть та підтримуватимуть українських захисників, гостей, які переїхали до нас з інших регіонів і тимчасово проживають у нашому місті, та жителів Тернополя.
Центр також стане своєрідним культурним осередком, клубом для спілкування як для тернополян, так і для внутрішньо переміщених осіб, де усі охочі зможуть, зустрітись та обмінятись думками.
До роботи гуманітарно-освітнього центру можеть долучитися усхі небайдужі.
Читайте також: У Тернополі облаштували додаткову зупинку для нового маршруту
Обговорення