19 січня християни східного обряду святкують Хрещення Господнє або Богоявлення. Цього дня традиційно на водопровідних насосних станціях комунального підприємства «Тернопільводоканал» здійснили чин освячення води. Його провели священнослужителі традиційних християнських церков. Участь у заході взяв і міський голова Тернополя Сергій Надал.
“Уже впродовж багатьох років 19 січня ми освячуємо воду на тернопільському водозаборі для того, щоб з самого ранку освячена Йорданська вода попадала у домівки тернополян. Це важливо насамперед для людей з інвалідністю, для одиноких мешканців, які не мають змоги вийти і набрати освяченої води. Окрім того, Йорданська вода має цілющі властивості – вона змиває усі негаразди та турботи, очищає душу від сумнівів та зневіри, а тілу дарує життєдайну енергію, – наголосив Сергій Надал. – Тож нехай свята вода дарує міцне здоров`я та наснагу, буде оберегом від лиха у ваших оселях. Хай сходить благодать на кожну українську родину, хай буде спокійним та розміреним життя у нашому місті. А Господь допоможе нам вистояти у боротьбі проти ворога, а на святу українську землю повернеться мир!”
Читайте також: Тернопілля VS Covid-19: понад пів сотні нових хворих
![](https://ternopilcity.gov.ua/app6/chin-osvyachennya-vodi-na-ternopilskomu-vodozabori-2022-1.jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app6/chin-osvyachennya-vodi-na-ternopilskomu-vodozabori-2022-2.jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app6/chin-osvyachennya-vodi-na-ternopilskomu-vodozabori-2022-3.jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app6/chin-osvyachennya-vodi-na-ternopilskomu-vodozabori-2022-4.jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app6/chin-osvyachennya-vodi-na-ternopilskomu-vodozabori-2022-5.jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app6/chin-osvyachennya-vodi-na-ternopilskomu-vodozabori-2022-7.jpg)
Обговорення