У Тернополі складають протоколи на підприємства, що неналежно очищають території від снігу

Фото: Тернопільська міська рада

В управлінні муніципальної інспекції посилили контроль за належним очищенням території Тернополя відповідальними структурами від снігу та ожеледиці. На підприємства та організації, які неналежно виконують свої обов’язки, складають протоколи.

На сьогодні у Тернополі інспектори обстежили понад 100 проблемних об’єктів міста та провели профілактичну роботу з відповідальними структурами на предмет дотримання Правил благоустрою Тернопільської громади. Основна увага управління приділяється реагуванню на повідомлення тернополян щодо неналежного прибирання прибудинкових територій, доріг та тротуарів, які надходять в муніципальну інспекцію через соціальні мережі та на канал Viber.

За два дні надійшло 116 таких звернень, тож, реагуючи на ці звернення, 10 лютого інспектори відділу контролю за правопорушеннями оформили 8 адміністративних протоколів (ст.152 КУпАП) на балансоутримувачів житлових будинків, суб’єктів господарювання та відповідальні організації, які неналежно прибирали закріплені за ними території.

Разом з тим, виявлено понад 50 територій у незадовільному стані. На всі повідомлення працівники управління муніципальної інспекції вживають заходи реагування відповідно до своїх повноважень.

У Тернопільській міській раді нагадують, що відповідальність за належне очищення від снігу та ожеледиці прибудинкових територій і під’їзних шляхів до них несуть управителі будинків (ЖЕКи та ОСББ), за прибирання прилеглої території до будівель приватного сектору, включно з тротуаром – власники приватних будинковолодінь. Суб’єкти господарювання, незалежно від форми власності, відповідальні за прибирання прилеглої/закріпленої території.

Читайте також: Неналежне прибирання снігу на дорогах та у дворах: куди скаржитися у Тернополі та області?

Exit mobile version