Підготовка до майбутніх провокацій: пірати під триколором замальовують бортові номери

Пірати під триколором замальовують бортові номери, а з ними – мізерні залишки честі і гідності, – повідомили у Державній прикордонній службі України.

Зараз військові країни-агресорки зафарбовують на своїх кораблях назви і бортові номери. Усвідомлюючи брудні методи ведення війни рашистами, в цій акції вбачається підготовка до майбутніх провокацій щодо цивільних суден із подальшим звинувачуванням в них українських військових кораблів, – йдеться у повідомленні.

У Службі зауважують, військовий флот росії продовжує плекати найнижчі традиції піратства. З початку широкомасштабного вторгнення в Україну орки неодноразово відмітилися підлістю у Чорному морі. Під приводом фейкової контртерористичної операції заблокували роботу українських портів. Обстріляли 4 цивільних судна. З одного з підбитих танкерів влаштували екологічну бомбу. Захоплюють і утримують в полоні цивільні вантажні судна. Перешкоджають рятувальним операціям – захопили одне пошуково-рятувальне судно і неодноразово погрожували застосуванням зброї рятувальним катерам, які йшли на допомогу екіпажам підбитих суден.

Країна без честі і гідності не може користуватися благами сприяння мореплавству. Тож спостерігаємо за реакцією світової спільноти.

Незабаром російські судна не зможуть залишати порти через відмову компанії Регістр Ллойда Вояж Рус продавати та оновлювати в рф електронні навігаційні карти C-MAP, які використовують більшість російських суден.

Країни ЄС та Велика Британія розглядають можливість заборони на вхід російських кораблів у свої порти. Шведські порти вже оголосили *бойкот* всім російським суднам та вантажам.*Дунайська комісія позбавила рф повноважень та вимагає компенсації за зрив судноплавства.*А Туреччина використовує повноваження відповідно до Конвенції Монтре 1936 року, які дозволяють закривати протоки Босфор та Дарданелли для іноземних військових кораблів у воєнний час та в разі загрози, – зазначають у Державній прикордонній службі України.

Варто розуміти, що замальовані назви та бортові номери не вкриють від ганьби та зневаги у всьому світі. І за воєнні злочини відповідатимуть усі причетні і ті, з мовчазної згоди кого вони вчинялися.

Exit mobile version