Протягом двох тижнів у місті тривав фестиваль “Ігри патріотів”, де третьокласники з різних шкіл Тернополя змагалися у командних естафетах, демонструючи спритність, силу та вміння працювати разом.
Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.
Дітки брали участь у різноманітних естафетах, в яких важливими були не лише фізичні навички, а й командна робота. Атмосфера заходу була надзвичайно драйвовою: вболівали і друзі, і вчителі, і батьки, підтримуючи кожен крок юних спортсменів.
До фіналу пройшли команди:
- ТПШ №2
- ТЗОШ І-ІІІ ступенів №26
- ТПШ №1
- ТЗОШ І-ІІІ ступенів №23
- ТЗОШ І-ІІІ ступенів №4
- ТСШ І-ІІІ ступенів №5
- ТСШ №3
- Школа колегіум патріарха Йосипа Сліпого
Фінальні змагання були запеклими: учасники боролися до останнього, і кожен їхній крок наближав команду до перемоги.
Підсумкове розташування команд:
🥇 ТПШ №2
🥈 ТСШ №3
🥉 ТПШ №1
Проте головне у фестивалі — не медалі, а емоції, командність, підтримка одне одного та віра у власні сили. “Ігри патріотів” показали, що тернопільські школярі активні, згуртовані, сміливі та готові до нових звершень.
Читайте також:
