У Тернополі рятувальники, поліцейські та нацгвардійці змагалися за першість у самбо

У Тернополі 25 вересня відбулися змагання з самбо серед колективів фізичної культури ГО «Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо» України». Збірні різних силових структур продемонстрували свої вміння та спортивний дух, змагаючись за першість. Про це пише Файне місто з посиланням на ГУ ДСНС у Тернопільській області.

Результати загального заліку такі:

Серед учасників були представники ГУ ДСНС України у Тернопільській області. У особистому заліку перші місця вибороли капітан служби цивільного захисту Юрій Роговський (вагова категорія до 71 кг) та майор Олександр Федьків (вагова категорія до 98 кг). Срібну медаль здобув капітан Роман Мізюк (вагова категорія до 64 кг), а бронзу виборов головний майстер-сержант Борис Ничик (вагова категорія до 98 кг).