Тернополянин став чемпіоном та призером чемпіонату Світу із зимових видів спорту в Норвегії

Ще одну золоту медаль здобув представник Тернопільського «Інваспорту» Тарас Радь на чемпіонаті Світу із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору в норвезькому Ліллехаммері.

“Відтак, в останній день перегонів, виступаючи у лижній змішаній мікс естафеті 4×2,5 км, Тарас Радь разом із колегами по команді Людмилою Ляшенко та Павлом Балем вибороли золоті нагороди. Таким чином, на змаганнях світової першості нашому землякові вдалося здобути повний комплект медалей: окрім «золота» у лижній змішаній мікс естафеті, Тарас завоював також «срібло» у біатлоні на середній дистанції у 10 км та «бронзу» у біатлоні-спринт на дистанції 6 км”, – повідомляє пресслужба ТНПУ.

Додамо, що у медальному заліку чемпіонату Світу із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору у норвезькому Ліллехаммері Україна посіла друге місце, завоювавши шість золотих медалей із двадцяти однієї нагороди, які стали у здобутку українських спортсменів. Третє місце у команди США з шістьма золотими медалями і шістнадцятьма загалом.

Довідка

Тарас Радь – майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону є вихованцем ДЮСШІ «Інваспорт», студентом факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тренер спортсмена – заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Читайте також: Кіборг з Тернопільщини пройшов перший етап нового сезону “Голосу країни”

Фото: пресслужба ТНПУ
Exit mobile version