Тернополянка Анастасія завоювала “золото”, “срібло” та “бронзу” на змаганнях в Угорщині

В Угорщині, в місті Сомбатгей, 23-26 вересня відбулися представницькі змагання зі спортивної гімнастики – 8th Hungarian Grand Prix Competition, які стали заключними перед чемпіонатом світу в Японії.

На етапі Гран-прі учасниця збірної команди України, вихованка комунального закладу Тернопільської міської ради «КДЮСШ ім. Ю. Горайського» Анастасія Бачинська стала найуспішнішою гімнасткою у жіночих змаганнях.

Спортсменка взяла участь в усіх чотирьох фіналах та здобула одразу три нагороди:

Щиро вітаю нашу тернопільську гімнастку Анастасію Бачинську, яка виграла «Золото», «срібло» та «бронзу» на етапі Гран-прі в Угорщині!
Бажаю Анастасії нових перемог на чемпіонаті світу, що стартує уже 18 жовтня в Японії! – вітає переможницю міський голова Тернополя Сергій Надал.

Загалом, українська збірна зі спортивної гімнастики на етапі Гран-прі в угорському Сомбатгеї здобула 9 медалей, 4 з яких – золоті.