Середа, 25 Лютого
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Освіта » Уроки надворі та дві зміни: як школи Тернополя готуються до навчання у карантин (Відео)

Уроки надворі та дві зміни: як школи Тернополя готуються до навчання у карантин (Відео)

Lyuda Lyuda
10.08.2020
в Освіта
Share on FacebookShare on Twitter

Вже менш як за місяць українські школярі мають повернутися за шкільні парти. Звісно, якщо цьому не стане на заваді нова хвиля коронавірусу. На сьогодні Тернопіль знаходиться у “жовтій” зоні. Відтак, перешкод цьому немає. Як тернопільські школи готуються до нового навчального року жуналістам “Файного міста” розповіла директор ЗОШ №28 м. Тернополя Лілія Вавринів.

“Є певні зміни. Ми будемо звертати більше увагу на дотримання учасниками навчального процесу вимог карантину. В нас будуть безконтактні термометри, за допомогою яких вимірюватимемо температуру тіла. Рекомендуватимемо вчителям за можливості проводити уроки здебільшого на свіжому повітрі. На жаль, поки що не є зрозумілим, чи можливо і як зробити навчання у дві зміни. Але щодо контролю за станом здоров’я дітей, то, звичайно, він буде значним”, – каже Лілія Варинів.

Першого вересня за шкільні парти у цьому освітньому закладі сядуть 1 тисяча 215 дітей. На кінець навчального року їх кількість становилта 1 тисяча 185 учнів.

Зазначимо, що з 1 серпня запроваджено чотири основні зони карантину, в залежності від епідситуації в регіонах, інтенсивності та особливостей поширення COVID-19. Зокрема, “зелену”, “жовту”, “помаранчеву” та “червону”. Тернопіль нещодавно віднесли до найкритичнішої зони. Проте, як повідомив Максим Степанов, станом на 5 серпня обласний центр має всі шанси потрапити у “зелену” зону, адже рівень захворюваності в краї знизився.

Так в регіонах, які потрапляють у “зелену”, “жовту” і “помаранчеву” зони, діти з 1 вересня повернуться за парти. Хоча при цьому на території регіонів із “помаранчевим” рівнем небезпеки дітям можна відвідувати навчальні заклади в групах не більше 20 осіб. Водночас Міністерство освіти і науки не виключає змішаного способу навчання, коли частину навчального часу школярі проводитимуть онлайн, а частину – офлайн.

Більш детально про підготовку шкіл до початку навчального процесу – у нашому відеоматеріалі.

Читайте також: Навчання в умовах карантину, та в яких областях України діти не підуть до школи з 1 вересня

https://www.facebook.com/fainemisto.tv/videos/725904754636300/?epa=SEARCH_BOX
Мітки: навчальний рікнавчанняТернопільТернопільщинашкола

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє

Тернопіль став першим містом України зі Стратегією навчання впродовж життя

24.02.2026

На Тернопільщині відкрито 2042 робочі місця

24.02.2026

Жителя Тернопільщини затримали при спробі втечі до Угорщини

24.02.2026

Сьогодні в Тернополі ремонтують дорогу на шести вулицях

19.02.2026

71-річний водій збив дівчину у Бережанах

25.02.2026

Чоловік загинув при пожежі в Жуківцях на Кременеччині

25.02.2026

З травня 2026-го змінять видачу ліків від раку: що треба знати

25.02.2026

Власники 12 вигорілих квартир у Тернополі отримають по 150 тисяч гривень допомоги

25.02.2026

Останні новини

71-річний водій збив дівчину у Бережанах

25.02.2026

Чоловік загинув при пожежі в Жуківцях на Кременеччині

25.02.2026

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Реклама
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version