У Тернополі пройде День спорту “Ветеран Спорт”

29 березня у Тернополі відбудеться День спортивних майстер-класів “Ветеран Спорт” для військових та їхніх родин. Захід пройде у “Текстильник Sports Factory” з 10:00 та включатиме адаптивні види спорту.

Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

Програма заходу охоплює різні види адаптивного спорту: волейбол сидячи, адаптивне самбо, настільний теніс, бокс для дітей, спортивний покер, бочча та петанк. Також працюватиме тренажерний зал з функціональним тренуванням.

Участь можуть взяти ветерани війни, діючі військовослужбовці, учасники бойових дій, люди з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх родин. Реєстрація розпочнеться о 9:30, а сам захід стартує о 10:00.

Захід безкоштовний і проходитиме за адресою вул. Текстильна, 18. Для участників працюватимуть професійні тренери та інструктори. Передбачена дитяча локація для активного відпочинку всією родиною.

Обов’язкова реєстрація за посиланням або через QR-код на афіші заходу.

Exit mobile version